Jeżeli tyle filmów nauczyło nas nienawidzić, to zróbmy taki, który będzie uczył wybaczania.

o sile przebaczenia, która w dniu premiery dotrze do widzów
w 30 krajach.
Produkcja jest możliwa dzięki
wsparciu Darczyńców.

Wesprzyj “Największy Dar”, wielką kinową produkcję

Wzmacniaj pozytywny

wpływ mediów i filmu

Współtwórz narzędzie, które będzie uczyło wybaczania na całym świecie. Stań się “napędem” produkcji idącej pod prąd temu, co oferują dzisiejsze media.

Weź udział

w premierze

Otrzymasz specjalne zaproszenie. Spotkaj się
z reżyserem, ambasadorami
i jako pierwszy zobacz dzieło!

Przeczytaj swoje nazwisko
w napisach końcowych

Jeśli tylko chcesz, to wszędzie tam, gdzie pojawi się film, pojawi się Twoje imię
i nazwisko.

Bądź hojny i odbierz prezenty

Jeśli wesprzesz film kwotą większą niż 100 zł, to otrzymasz książkę “Przebaczenie ma moc”, a jeśli więcej niż 200 zł - miesięczny dostęp do internetowego kursu “Akademia Właściwy Tor”

Zobacz bestsellerowe konferencje naszych Ambasadorów

Otrzymasz dostęp do “Darowanego długu” Marcina Zielińskiego oraz do “Uzdrowienia Postem” Marka Zaremby.

Weź udział w nagraniu klipu prezentującego Darczyńców

Darczyńcy to bohaterowie, którzy stworzą ten film. Trzeba o nich opowiedzieć światu!

Dołącz do społeczności, która tworzy nową kulturę

Przekazując dziesięcinę, wspieraj ewangeliczny zasiew!

Obserwuj jak wielki wpływ ma Twoja darowizna

Jeśli ‘Największy Dar” zarobi pieniądze, to zostaną w 100% przekazane na stworzenie kolejnego filmu ewangelizacyjnego.

WYBIERZ KWOTĘ I WESPRZYJ FILM

RTCK

oraz 3111 indywidualnych darczyńców

W SKRÓCIE O FILMIE

“Największy Dar” to 90 minut wypełnionych wspaniałymi, prawdziwymi i współczesnymi historiami o pojednaniu z całego świata. W praktyczny sposób udowodnią one, że przebaczenie jest w stanie przemóc wszystko to, co wydaje się niewybaczalne: od kłótni między młodymi ludźmi czy sporów w rodzinie… aż po brutalne zabójstwa w krajach ogarniętych wojną.

profesjonalni twórcy

historie z całego świata

dotarcie do min. 30 krajów!

W tych krajach pojawi się film

Film tworzą Stowarzyszenie Rafael, oraz Infinito+1.

Misją Stowarzyszenia Rafael jest tworzenie i promocja filmów, których scenariusz oparto o wartości ewangeliczne.

Tworzymy jeden film rocznie (do tej pory: „Karolina”, „Bóg w Krakowie”, „Teraz i w godzinę śmierci”),
angażując do tego setki tysięcy osób z całej Polski.
Fundacja Infinito+1 zajmuje się produkcją, promocją i dystrybucją filmów, które pokazują działanie Boga w świecie. Na co dzień pracują w Hiszpanii, choć mają niezliczoną ilość „pomocników” na całym świecie. Film „Największy Dar” będzie dziewiątą produkcją Infinito+1.Reżyserem najnowszego filmu jest Juan Manuel Cotelo, w Polsce szczególnie znany dzięki hitowi „Marry’s Land. Ziemia Maryi”.

Jesteśmy Dawidem na terytorium Goliata. Mimo iż jesteśmy małymi producentami filmowymi, to głosimy największą nowinę, jaką tylko można głosić.

WYBIERZ KWOTĘ I WESPRZYJ FILM

"NAJWIĘKSZY DAR"

INNA

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeśli masz dodatkowe pytania lub pomysły, w jaki sposób dotrzeć z ideą przebaczenia do kolejnych osób - nie czekaj! Skontaktuj się z nami, a my z niecierpliwością oczekujemy na list od Ciebie:

STOWARZYSZENIE RAFAEL

klaudia@najwiekszydar.pl

© 2018 Stowarzyszenie Rafael, wszelkie prawa zastrzeżone.

Email marketing powered by FreshMail