Kino Pod Aniołem – pierwsze chrześcijańskie kino internetowe w Polsce

Kino Pod Aniołem – pierwsze chrześcijańskie kino internetowe w Polsce

„Kino Pod Aniołem” to pierwsze chrześcijańskie kino internetowe, które umożliwia legalny dostęp do dobrych produkcji filmowych w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Wśród twórców „Kina Pod Aniołem” są ludzie zaangażowani od lat w dystrybucję oraz produkcję filmów religijnych. Wzrastające zainteresowanie filmami, które poruszają tematy wiary, sensu życia, historii życia świętych itp., było impulsem do stworzenia platformy umożliwiającej legalny dostęp do tego typu produkcji.

„Kino Pod Aniołem” to przestrzeń, gdzie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkcje, które mogłyby Cię zainteresować, zainspirować, zastanowić, skłonić do zmian w Twym życiu… lub wywołałyby uśmiech na Twojej twarzy. Znajdziesz tam filmy, które bez obaw pokażesz swoim dzieciom, polecisz znajomym lub podsuniesz komuś, kto przeżywa trudne momenty w swym życiu.

Misja „Kina Pod Aniołem” nie ogranicza się tylko do bycia źródłem legalnego dostępu do filmów, które opuściły sale kinowe. W wirtualnych salach kinowych będzie można zobaczyć produkcje, które nie były do tej pory dystrybuowane w naszym kraju.

Odwiedzając „Kino Pod Aniołem”:

☛ masz pewność, że nie łamiesz prawa i korzystasz z legalnego źródła,

☛ wspierasz rodzimą produkcję filmów chrześcijańskich,

☛ jesteś na bieżąco z terminarzem „dobrych premier”.

Zapraszamy do kina: www.kinopodaniolem.pl